Hledám specialisty z oboru AUTOMOTIVE!


Vždy jsem se rozhodoval, pro kterou společnost chci pracovat. Záleželo mi na firemní kultuře, kolektivu, jestli moje práce bude mít smysl, jestli za mnou bude vidět výsledky a v neposlední řadě hrála roli také mzda. Chtěl jsem společnost, která je stabilní a silná. Nechtěl jsem se bát o svou budoucnost, ani o budoucnost své rodiny. Chtěl jsem společnost podnikající v odvětví, které tady bude napořád a které má velký progres v dnešní době…

„Automobilový průmysl je strojírenské průmyslové odvětví, které se zabývá vývojem (R&D), výrobou, marketingem a prodejem motorových vozidel. Jmenovitě do tohoto odvětví patří všechny automobilky (Škoda, VW apod.), ale také jejich subdodavatelé (Bosch, Bühler, Grammer apod.). Největší světovou automobilkou je Toyota (podle tržeb i počtu prodaných vozů), která na pomyslném trůnu vystřídala v roce 2008 General Motors (po 27 letech). Automobilový průmysl úzce souvisí také se strojírenským, elektrotechnickým a chemickým průmyslem. Je na něm také z velké části závislý těžební a hutnický průmysl. V roce 2010 bylo ve světě vyrobeno téměř 78 milionů motorových vozidel, což je oproti předchozímu roku růst o 25,8 %. Celosvětově je v provozu přes 1 mld. automobilů…“ (zdroj: cs.wikipedia.org)

 

Důležité milníky:

  • 1769 – první silniční parovůz
  •      1836 – první vůz s výbušným motorem
  •      1862 – první 4-dobý spalovací motor
  •      1897 – první vznětový motor
  •      1913 – počátek sériové výroby
  •      1956 – počátek kotoučových brzd
  • 1964 – první Ford Mustang
  •      1978 – počátek brzdového systému ABS
  •      1985 – spuštění prodeje vozů s katalyzátorem v Evropě

  • 2017 – Od prvního vozu Ford Mustang uběhlo 53 let. Ale teprve teď, v posledních 10 letech si můžeme vychutnávat bezpečnou jízdu s aktivním tempomatem, sledováním mrtvého úhlu, aktivním asistent pro brzdění, autonomním parkovacím asistentem, hlídáním pruhu, senzory deště, adaptivními světlomety a mnoho dalších.

Lidé milují produkty tohoto průmyslu.

Hledám zapálené lidi do automobilů. Hledám lidi, kteří se chtějí stát součástí tohoto 50-letého trendu a přiložit ruku k dílu.

 

Hledám ty nejlepší z Vás se zaměření na R&D (Research and Development – Vývoj a výzkum)

 

Požaduji:

Potenciál nebo praxi v oboru

Zaměření na výsledky a cíle

Chuť zdokonalovat se

 

Nabízím:

Stanete se součástí profesionálního, schopného a hlavně fungujícího týmu

Mzdové ohodnocení, které si opravdu zasloužíte

Motivační ohodnocení za Vaše osobní úspěchy

Reálnou možnost osobního i kariérního růstu

Zaměstnavatele, který si bude cenit Vaší práce

 

POZOR! Vyplněním formuláře můžete získat pracovní místo snů

[contact-form-7 id=“7984″ title=“Kontaktní formulář 1″]