Jaký typ žen má u mužů nejvyšší šanci? Vládnou ženy mužům?
Muži chtějí chytré ženy!

 
Podle koho se většinou u Vás v rodině rozhoduje o penězích, výchově dětí, nákupech či dovolených? Kdo určuje, co Vaše rodina i jednotliví členové rodiny potřebují a co budou dělat? Kdo různými metodami tlačí toho druhého k tomu, co sám chce?

Surfoval jsem po internetu, četl články a hledal citáty a tohle mě zaujalo natolik, že nechci psát tu samou tému. Tohle píše žena a o to to je cennější…

Pokud budete sami k sobě upřímní a podíváte se kolem sebe, zjistíte, že ve většině vztahů vládne, více či méně žena. Následky tohoto nepřirozeného stavu jsou obrovské. Všichni pak trpíme akutním nedostatkem lásky. Jak to spolu souvisí?

Určitě znáte pořekadlo, že muž je hlavou vztahu a žena jeho krkem. Určitě jste i slyšeli, že za každým úspěšným mužem stojí žena. Obě moudra jsou ze života a platí.

Žena je zdrojem lásky, její předností je citovost, vnímavost a naladění. Muž má silný rozum a velikou sílu a schopnost vykonat velké věci. Protože muž je závislý na lásce od ženy, záleží na ni, jak silný a rozumný muž bude. Žena má tu moc svojí láskou a vírou v mužův rozum udělat z vesnického burana génia. Podívejte se pozorně na nahá záda svého muže, na nich poznáte, kolik lásky mu dáváte. Má měkká, shrbená záda? Nebo rovná a silná?

Dnešní žena zapoměla, že má milovat svého muže, dokonce i po rozchodu, respektovat ho a ctít. Často si myslí, že ví lépe než muž, co je správné a co ne, jedná bez citu a s muži soupeří. Doplatí na to ona sama, její muž i jejich děti. Muž nemá sílu a vůli konat, protože je stále srážen, obviňován a podceňován. Zároveň nemůže dávat ženě lásku, protože k tomu ji nejdříve potřebuje dostat od ní. A tak se roztáčí kolo výčitek a nespokojeností vedoucí ke zklamáním, konfliktům, posléze k prázdnotě v duši, nevěrám a rozchodům… Děti vzory chování napodobují a někdy reagují tím, že onemocní. Jsou dokonce ochotné zemřít, aby si rodiče uvědomili své nesprávné postoje.
Materialismus začal snahami žen vládnout mužům a dnes už všichni tušíme, že tudy cesta nevede. Když muž je ten, co rozhoduje, samozřejmě i na základě názorů a přání ženy a žena je ta, co si cení a váží muže, dává mu lásku a podporu z celé duše, tehdy může vzniknout hluboký a pevný vztah, který dá životu smysl, který nás učiní šťastnými a silnými.

Všichni v sobě máme ženu, tj. vnímavost a citovost i muže, tj. logiku a racionalitu. Proto když bojujeme s muži, bojujeme i se sebou. Přestaňme bojovat a začněme milovat a spolupracovat. Všichni jsme rovnocennými bytostmi, všichni toužíme po štěstí, tj. po lásce. Záleží hlavně na nás ženách, kolik jí bude kolem nás a kolik jí budeme my samotné cítit. Buďme ředitelkami a prezidentkami, ale prosím i zde buďme ženami!

napísala Daniela Tlapáková

Co myslíte? Napište svůj názor!

 

Be part of the better world!

Facebook Comments

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *