Odpočítáváte dny do dovolené nebo svoje auto využíváte pouze o víkendu? Nechte ho vydělávat, zatím co Vy máte jiné plány. Kolik si můžete vydělat? Zjistěte po registraci. Záleží totiž na stavu Vašeho auta. Můžete si auto i půjčit. Třeba na víkend na hory, popřípadě do Rakouska na lyžování. Záleží pouze na Vás!

 

HoppyGo mi zachránilo život. Přeháním… Ale, když mě moje vlastní auto zradilo (resp.já jeho, jelikož jsem zapoměl vyměnit rozvody… au…) a skončilo v servisu na celý měsíc, musel jsem tuto situaci nějako vyřešit. Ale podíváme se na to z opačného konce. Kolik jsem vydělal člověku, který mi půjčil svoje auto (konkrétně Toyota Auris)? Držte se, je to celých 18.544,- Kč!

Koupil se nový nábytek. Znáte to určitě taky, když sháníte známého nebo kolegu o dodávku. Ale já takovou možnost neměl. A proto jsem zkusil to samé s dodávkou (konkrétně Ford Transit).Vydělal 990,- Kč za jeden den!

 

Ptáte se, kde máte jistotu, že Vám auto nezničí cizí člověk? Díky ČSOB Pojišťovně se bát nemusíte. Zastřešuje totiž HoppyGo díky balíku na míru.

 

ZJISTI, KOLIK TI VYDĚLÁ TO TVOJE!