Gentleman je jednoduše trpělivý vlk.

Zamysleme se. V práci tráví každý člověk na Hlavní Pracovní Poměr dle zákoníku práce v průměru 166,67 hodin každý měsíc. To dělá v průměru 2.000 hodin ročně u 8-hod. směn bez svátků. Z Vašich celkových 8.760 hodin za rok věnujete 22,83% svého života práci (bez svátků a přesčasů, času na dojíždění, obědů apod.) Dle výpočtu je aktuální důchodový věk 69 let. Počítám s tím, že dokončíte pouze střední školu a to v 19 letech. Výsledkem je, že přibližně 100.000 hodin svého času života věnujete práci. A to je pádný důvod, abyste tento Váš čas trávili v příjemném prostředí a v práci, která má smysl. V práci, kde si Vás zaměstnavatelé váží, kam chodíte s nadšením, kde uživíte rodiny na úrovni, a hlavně, když se v 69 letech zastavíte, budete hrdí na sebe a svoji cestu, kterou jste prošli.


Až 90% zaměstnanců
, kteří se rozhodujou pro změnu zaměstnání, je kvůli vztahům na pracovišti a pro náplň práce. Z finančních důvodů odchází pouhých 10%!

Dobrá atmosfera na pracovišti zavisí od spokojenosti
každého jedného pracovníka a spokojeni budou jenom tehdy, když za svoji smysluplnou a dobře odvedenou práci dostanou včas a pravidelně mzdu, která jim byla přislíbena.

Proto jsem vděčný, že mám v rukou pracovní příležitosti nadnárodních společností, které o svoje zaměstnance pečují.

Nechte se ulovit lovcem hlav! Možná to nevíte, ale nestojí Vás to nic. Lovec hlav Vám najde práci ZDARMA!

Zdroje

Hodinový fond: http://calendar.zoznam.sk/worktime-czcz.php

Důchodový věk: http://www.kurzy.cz/kalkulacka/duchodova-kalkulacka/